Emočná inteligencia - ako zvládať emócie, výkonnosť pod tlakom a lepšie porozumieť druhým

21. apríl 2021, 19:00 - 20:30 hod.

Život je 10 % čo sa mi prihodí a 90 % ako na to reagujem." Charles Swindoll

Cieľom nášho webinára je predstaviť účastníkom význam, prejavy a spôsoby rozvoja emočnej inteligencie v každodennom živote. Často si to neuvedomujeme, ale emócie sú to, čo najviac ovplyvňuje našu komunikáciu a naše rozhodnutia, určujú naše potreby, pomáhajú nám rozumieť sebe a druhým. Ak vieme, ako naše emócie zvládať správnym spôsobom, dokážeme adekvátne reagovať na dianie okolo nás a mať svoj život pod kontrolou.

Počas kurzu sa dozviete čo to emočná inteligencia je, aký význam má v našich životoch, prečo sú emócie dôležité pre naše rozhodnutia, ako funguje náš mozog, prečo vysoké IQ nezaručuje, že človek dosiahne v živote spokojnosť a úspech a mnoho ďalších zaujímavých vecí. Budeme sa rozprávať ako sa emočná inteligencia prakticky prejavuje a akým spôsobom si ju môže každý z nás rozvíjať.

Obsah:

  • Definícia a úloha emočnej inteligencie v našom živote.
  • Prejavy emočnej inteligencia v našom živote.
  • Spôsoby rozvoja emočnej inteligencie.
  • Užitočné stratégie zvládania emočne náročných situácií.
Termíny konania: 21. apríl 2021 (streda), 19:00 - 20:30 hod.

Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Začíname o 19.00 hod. a plánované ukončenie workshopu je o 20:30 hod.

Každý účastník svojou účasťou získa pracovné materiály (prezentáciu). Organizačné a prístupové informácie do našej školiacej miestnosti Vám zašleme 24 hodín pred začatím podujatia.

Účastnícky poplatok: 12,00 euro s DPH.